27 بهمن 1397 ساعت 09:07
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

تبریک انتصاب استاندار جدید یزد توسط امام جمعه ابرکوه

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس فلاح زاده استاندار سابق یزد، انتصاب استاندار جدید را تبریک گفت.

بسمه تعالی

جناب مهندس سید میرمحمدی استاندار محترم یزد- سلام علیکم

احتراماً ضمن قدر دانی از تلاش های بی شائبه جناب آقای فلاح زاده استاندار محترم سابق که حقّاً با ایده دینی و مکتبی و ولائی برای استان در همه عرصه ها تلاش ماندگار کرد، بدینوسیله انتصاب جنابعالی را به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر وامید به سمت استاندار یزد تبریک می گویم.

انشالله با نگرش اعتدالمندانه خود ضمن رسیدگی به نیازهای کلیه شهرستان های استان، در خصوص محرومیت زدائی به مناطق محروم استان مانند ابرکوه که با اولین نگاه اذعان خواهید کرد، “که موقعیت آن با شهرستان های شمالی استان در جایگاه توسعه همه جانبه به ویژه زیر ساخت های اقتصادی بیش از بیست سال فاصله دارد،”  شاهد اقدامات امید بخشتان باشیم.

مزید توفیقات جنابعالی را از خدای متعال مسئلت دارم.

 

امام جمعه ابرکوه

حاج سید ابراهیم حسینی

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.