02 فروردين 1398 ساعت 10:03
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

ائمه جمعه و مدیران رسانه‌ای یزد تجلیل شدند

در مراسمی در دفتر امام جمعه یزد؛ائمه جمعه و مدیران رسانه‌ای یزد تجلیل شدند

یزد ـ سه امام جمعه، یک فرماندار، چهار مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران همراه با رسانه‌های یزد از سوی انجمن صنفی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان یزد تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود میرجلیلی، نماینده هیئت مدیره انجمن صنفی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان یزد صبح امروز در مراسم تجلیل از فعالان عرصه رسانه و اطلاع رسانی استان یزد که در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد، اظهار داشت: در بررسی انجام شده از رسانه‌ها که توسط انجمن صنفی مدیران خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری برگزار شد، جمعی از مدیران، مسئولان و اصحاب رسانه استان یزد تجلیل شدند.

وی با بیان اینکه در این بررسی‌ها از نظر سرپرستان خبرگزاری‌ها و مدیران پایگاه‌های خبری استان یزد استفاده شده است، افزود: به طور قطع تعامل رسانه‌ها و مسئولان می‌تواند گامی مهم در راستای تنویر افکار عمومی باشد.

به گزارش مهر، در این مراسم حجت الاسلام سیدمحمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد، حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی بافقی امام جمعه بافق و حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه به عنوان ائمه جمعه برتر استان یزد در حوزه رسانه در سال ۹۶ معرفی و تجلیل شدند.

همچنین مصطفی سالاری، فرماندار شهرستان یزد نیز به عنوان فرماندار برتر سال ۹۶ در حوزه رسانه انتخاب شد.

در این مراسم از احمد پهلوانیان، مدیرکل صدا و سیمای یزد و احمد شیرزاد مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان یزد نیز به عنوان مدیران برتر رسانه ای سال ۹۶ استان یزد تجلیل شد.

در بخش روابط عمومی‌های دولتی از محمدرضا قانع عزآبادی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و محمد صادقیان مدیر سابق روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد تقدیر شد.

در بخش روابط عمومی‌های غیردولتی نیز از مهدی پیشکوهی پور مدیر روابط عمومی گروه پیشگامان کویر یزد و در بخش روابط عمومی فرمانداری‌ها از محمدسجاد کلمبو مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان یزد به عنوان روابط عمومی‌های برتر استان یزد در ارتباط با رسانه ها تقدیر به عمل آمد.

در زمینه مطبوعات محلی نیز از محمدمسعود ارکان مدیر مسئول روزنامه پیمان یزد به عنوان رسانه برتر در بخش فرهنگی، جواد آذرنگار مدیرمسئول روزنامه بشارت نو، رسانه برتر در بخش سیاسی، مهدی عسگری کامران مدیرمسئول هفته نامه ندای یزد رسانه برتر در بخش فرهنگی و رضا سلطان زاده مدیرمسئول هفته نامه آیینه یزد رسانه برتر در بخش سرمقاله تجلیل شد.

در بخش خبرنگاران ورزشی از علی‌محمد قادریان خبرنگار ورزشی روزنامه پیمان یزد، امید حسین‌مرشدی خبرنگار و گوینده ورزشی صدا و سیمای یزد، علی ابوطالبی خبرنگار و گزارشگر ورزشی صدا و سیمای یزد به عنوان برترین های سال ۹۶ تجلیل شد.

همچنین در این مراسم از سید عبدالمجید قائم محمدی، داود پاک طینت و عباس ملازینلی که طی سه دوره مسئولیت مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد را بر عهده داشته‌اند، تجلیل به عمل آمد.

همچنین از تلاش‌های فرزاد فیضی مسئول واحد خبر و جانشین سابق مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد تجلیل شد.

در این نشست از ابوالفضل جعفری ندوشن رئیس سابق اداره مطبوعات و مریم موسوی کارشناس مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نیز تجلیل شد.

در این مراسم از مدیران، سرپرستان و مدیران مسئول خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان یزد نیز تجلیل شد که نیره شفیعی پور، سرپرست خبرگزاری مهر در استان یزد در زمره تجلیل شدگان بود.

در این مراسم آیت‌الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد و احمد پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای یزد نیز به سخنرانی پرداختند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.