28 دی 1397 ساعت 10:04
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

جمهوری اسلامی، بنیاد کفر و نفاق را برانداخت

امام جمعه ابرکوه:جمهوری اسلامی، بنیاد کفر و نفاق را برانداخت
یزد- ایرنا- امام جمعه ابرکوه گفت: در 12 فروردین، ساختار نظام جدید سیاسی و اجتماعی کشور شکل گرفت و بنیاد کفر و نفاق بر افتاد.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت این روز افزود: 12فروردین روز فرجام و به نتیجه رسیدن انقلاب اسلامی و به ثمر نشستن خون صدها هزار شهید و ایثارگر است.
وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ولیده سعیده انقلابی است که بنیان کفر و ظلم و نفاق را به لرزه انداخت و مبانی توحیدی و ایده های دینی را به عنوان مطالبه عمومی به جامعه ترویج کرد.
حسینی یاد آورشد: قدرت جمهوری اسلامی، قدرتی الهی است که در طول چهار دهه از استقرار آن به لطف خدا، مقاوم و سربلند از انواع دسیسه ها و تهاجمات سیاسی ، نظامی ، اقتصادی و فرهنگی عبور کرده است.
وی اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدون اتکا به قدرتهای شرقی و غربی توانست با اتکال به خدا و حمایت ملت در قبال قدرت سلطه جویانه و استعماری شرق و غرب قدرت سومی را در جهان پدید آورد

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.