02 فروردين 1398 ساعت 10:24
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

امام‌جمعه ابرکوه مطرح کرد احداث استراحتگاه آستان قدس رضوی در ابرکوه

امام‌جمعه ابرکوه مطرح کرد احداث استراحتگاه آستان قدس رضوی در ابرکوه
امام‌جمعه ابرکوه گفت: اعتبار 3 میلیارد تومانی جهت احداث استراحتگاه بین‌راهی توسط آستان قدس رضوی که در دولت یازدهم از دست رفته بود، با پیگیری‌های مکرر به این شهرستان باز می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ابرکوه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی عصر امروز در جمع مردم ابرکوه اعلام کرد: امتیاز باطل شده احداث مجتمع استراحتگاه بین‌راهی آستان قدس رضوی در ابرکوه، برگردانده خواهد شد.

حسینی اظهار کرد: به علت عدم همسوئی مسئولین استانی در دولت یازدهم نسبت به اجرائی شدن پروژه استراحتگاه بین‌راهی که قرار بود با اعتباری بیش از 3 میلیارد تومان توسط آستان قدس رضوی در این شهرستان دایر شود، اعتبار نامبرده در 2 نوبت تمدید و نهایتاً باطل شد.

امام‌جمعه ابرکوه از احیا شدن مجدد این اعتبار به شهرستان خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری‌های مکرر امروز شاهد حضور حسین اسماعیلی مدیرکل امور اقتصادی و پروژه‌های عمرانی آستان قدس رضوی در محل دفتر امام‌جمعه بودیم که پس از گفتگو و تبادل‌نظر، مقرر شد این آورده ارزشی مجدداً برای شهرستان ابرکوه کلید بخورد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از اعضای شورای شهر و محمدجواد آقایی بخشدار مرکزی، خاطرنشان کرد: نامبردگان مدیرکل عمرانی آستان قدس را در جانمائی پروژه همراهی کرده و در خاتمه نیز طرح احداث پروژه استراحتگاه در مسیر بوستان بهاران (فراغه) نهایی شد.

حسینی به نقل از مدیرکل عمرانی استان قدس رضوی اذعان کرد: با عنایت به اینکه ابرکوه منزلگاه امام رضا (ع) است برای ما امتیاز خاص خود را دارد و بر اساس ارشادات مقام معظم رهبری آستان قدس بر آن است که 110 استراحتگاه بین‌راهی را از تمام مرزهای شمالی، شمال شرقی و جنوبی کشور از سرخس تا مشهد و از جنوب و نواحی مرزی پاکستان تا مشهد احداث کند. ضمن اینکه تاکنون 21 مجتمع احداث شده و مابقی در دست اقدام است.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.