28 دی 1397 ساعت 09:17
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

سپاه یکی از مؤلفه های اقتدار نظام است

امام جمعه ابرکوه:سپاه یکی از مؤلفه های اقتدار نظام است
 یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مؤلفه های اقتدار نظام اسلامی است و به لطف خدا با وجود سپاه قدس در جهان ، ایران حرف اول را در جبهه مقاومت ملت های مظلوم منطقه می زند.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی روز یکشنبه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در یکی از مساجد در جمع نمازگزاران با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه به فرمان امام خمینی (ره) در سال 1358 خورشیدی ، افزود: این نهاد از زمان تاسیس با تأسی از سالار شهیدان (ع) ، مبارزه بی امان با ضد انقلاب را در راستای پاسداری از انقلاب در دستور کار قرار داد.
وی ادامه داد: سپاه با تمسک به ایمان ،ایثار و جانبازی در راه سالار شهیدان امام حسین (ع) و مکتب فکری عاشورا در عصر حاکمیت و سلطه جهانی ظلم ، طلایه دار جبهه جهانی مقاومت و پایداری در برابر دژخیمان جهانخوار آمریکایی و صهیونیسم بین الملل شده است.
امام جمعه ابرکوه یادآور شد: سپاه علاوه بر موفقیت در عرصه های نظامی ، در عرصه های سازندگی هم سرآمد است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ابرکوه خاطرنشان کرد: این نهاد نظامی ، سهمی بسزا و نقشی اصلی در پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب داشته است.
وی اظهارکرد: پروژه سپاه هراسی که در امتداد ایران هراسی و اسلام هراسی دشمن است حکایت از نقش موفق این نهاد در تحقق بخشی به آرمان های انقلاب اسلامی دارد .
وی افزود: سپاه علاوه بر حفظ و حراست از انقلاب با تمام توطئه های دشمنان مقابله و آنها را یکی پس از دیگری خنثی کرده است.
حسینی ادامه داد : هنر پاسداران جان برکف این بود که در فراز و نشیب ها، سختی ها و محرومیت ها هیچگاه از خط اصیل انقلاب و نظام ولایت زاویه نگرفته و همواره بازویی پرتوان برای نظام و در خط ولایت بوده اند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.