28 دی 1397 ساعت 09:18
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

جامعه کارگری سربازان خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند

امام جمعه ابرکوه:جامعه کارگری سربازان خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند
یزد ـ امام جمعه ابرکوه با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی از ارکان اقتصادی کشور است و هرگز اهمیت خود را از دست نمی دهد، گفت: جامعه کارگری سربازان و بازوان قدرتمند خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های امروز نمازجمعه ابرکوه با اشاره به فرا رسیدن روز کارگر اظهار داشت: کارگران نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور ایفا می‌کنند و حضور و تلاش آنها به منزله تولید و پویایی و رشد اقتصادی است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی از ارکان مهم اقتصادی کشور است و هرگز اهمیت خود را از دست نخواهد داد، افزود: کارگران بازوان توانمند و سربازان قدرتمند جبهه اقتصاد مقاومتی هستند.

حسینی در مورد نامگذاری سال حمایت از کالای ایرانی نیز بیان کرد: اگر کارگران به سهم خود در تولید محصولات، تعهد و دلسوزی داشته باشند، به طور قطع در کیفیت کار اثرگذار خواهد بود و جذب مردم به سمت کالاهای ایرانی را به دنبال خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) بیان کرد: جوانان باید در مسیر حق‌پرستی، باطل‌ستیزی، جان‌فشانی و فداکاری در راه ولایت و داشتن بصیرت، به راه سعادت خود در زندگی مصونیت بخشند و و حضرت علی‌اکبر (ع) را الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه ابرکوه عنوان کرد: برنامه ریزان و سیاست‌گذاران امور جوانان نیز باید بتوانند ظرفیت‌های عظیم وجودی، علمی، عملی و توانمندی این سرمایه‌های عظیم کشور را قدردان بوده و به آنها توجه بیشتری داشته باشند.

حسینی با اشاره به در پیش بودن روز شورا، خاطرنشان کرد: شوراهای شهر و روستا نقش بارز و مهمی در بیان و ارائه مطالبات مردم دارند و فعالیت آن‌ها می تواند به‌عنوان حلقه اتصال بین مردم و دولت در برطرف کردن و یا کم کردن مشکلات نقش بارزی ایفا کند.

وی همچنین روز معلم را نیز گرامی داشت و بیان کرد: معلمان امانتداران جامعه هستند که باید در امر تعلیم و تربیت فرزندان و آینده‌سازان این کشور تلاش کنند و نمی توان نقش آنها را در تغذیه فکری جوانان و نوجوانان نادیده گرفت.

امام جمعه ابرکوه تصریح کرد: اگر نسل جوان، انحراف و کج‌روی را فرا گیرند و نسبت به انقلاب، جمهوری اسلامی، دسیسه شوم بدخواهان و دشمنان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، عفاف، حجاب و حرکت‌های ضد دینی بی‌تفاوت باشند، خیانتی بزرگ و نابخشودنی در حق آنان صورت گرفته است.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.