28 دی 1397 ساعت 09:17
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

فضای مجازی از عرصه های توهین به اهل بیت(ع) است

امام جمعه ابرکوه: فضای مجازی از عرصه های توهین به اهل بیت(ع) است
امام جمعه ابرکوه با تاکید بر ترویج شعائر دینی در جامعه به خصوص در فضای مجازی گفت: دشمنان اسلام از فضای مجازی برای توهین به اهل بیت (ع) بهره می برند بنا بر این باید در این فضا ترویج معارف دینی مورد توجه قرار گیرد .

به گزارش پایگاه خبری ۱۵ دی ابرکوه” حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی عصر شنبه در گردهمایی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ابرکوه با تبریک نیمه شعبان بابیان اینکه دشمن برای تضعیف بنیان اعتقادی جامعه تلاش می کند، اظهارکرد: دشمن با همه توان برای زدودن نام و آثار اهل بیت (ع) از زندگی ما به میدان آمده و با روش های ظریف برای ترویج برخی نام های غیردینی به جای نام نورانی اهل بیت (ع) تلاش می کند.
فرماندار ابرکوه نیز دراین گردهمایی گفت: همه ادیان به ویژه ادیان توحیدی برای اشاعه دین تلاش می کنند.
محمد کاظمی نسب بابیان اینکه کارستاد عتبات عالیات کار مقدسی است، ادامه داد: اقدامات این ستاد در استان یزد ستودنی و برایند آن همایش بزرگ جهانی اربعین حسینی (ع) است.
وی با بیان اینکه بزرگترین و بی نظیرترین گردهمایی اربعین حسینی که به ابتکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورده، تصریح کرد: هر سال این همایش جهانی با وجود توطئه های تکفیری ها و دشمنان پر رونق تر و با سازماندهی بهتر برگزار می شود.
معاون جذب و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد هم با قدردانی از مشارکت مردم مومن در بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم استان یزد در پروژه هایی که در عراق درحال اجراست، مشارکت خوبی دارند.
حجت‌الاسلام سیدحبیب الله میرخلیلی با تشریح خدمات مردم استان در شهرهای مقدس عراق اظهار کرد: مردم مومن این استان پارسال حدود ۲۳میلیارد ریال برای بازسازی مکان های مذهبی عتبات عالیات و اربعین حسینی کمک کردند.
وی ادامه داد: همچنین با اهدای حدود ۱۵ میلیارد ریال کمک مردم استان یزد ۲ باب در مطلا حرم حضرت مسلم(ع) ساخته شده و امروز برای نصب به عراق حمل می شود.
میرخلیلی بابیان اینکه ۱۳هزار خشت طلا برای گنبد جدید حرم مطهر حضرت امام حسین(ع) در شهر کرمان در دست ساخت است، خاطرنشان کرد: مردم مومن شهرستان ابرکوه تاکنون هفت خشت طلا هدیه کردند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.