02 ارديبهشت 1398 ساعت 14:08
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

ملت ایران بیدی نیستند که با این بادها بلرزند/ مسئولین تدبیری برای گرانی و تورم بیندیشند

امام‌جمعه ابرکوه در واکنش به خروج آمریکا از برجام؛آمریکا در برجام نبود که خارج شود/ ملت ایران بیدی نیستند که با این بادها بلرزند/ مسئولین تدبیری برای گرانی و تورم بیندیشند

امام‌جمعه ابرکوه، گفت : ملت ایران حضور آمریکا در برجام را حسن نکرده بودند، که اکنون با خروجش ناراحت شوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم حسینی امام‌جمعه ابرکوه، در گفتگو با سرو ابرکوه با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد : آمریکا در برجام نبود که اکنون بخواهد خارج شود.

آمریکا کِی آمده بود که اکنون رفت؟!
حجت‌الاسلام حسینی گفت : حضور آمریکا در برجام حکایت پرنده‌ای است که روی درخت نشسته بود و لحظه پرواز به درخت گفت؛ آمادگی داشته باش که می‌خواهم از روی شاخه‌ات بلند شوم. درخت در پاسخ باحالت تحقیر گفت؛ کِی آمده بودی که اکنون می‌خواهی بروی؟!!!

وی خاطرنشان کرد : مگر ملت ایران حضور آمریکا در برجام را حس کرده بودند که اکنون با رفتنش ناراحت شوند؟ آمریکا زمانی هم که اِسماً در برجام بود جز مزاحمت، دردسر و سنگ‌اندازی، منفعتی نداشت؛ نقشی که همیشه و در همه عرصه‌ها اجرا کرده است و اجرا خواهد کرد.

آمریکا از روز اول هم غیرقابل‌اعتماد بود
حسینی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام اتفاق جدیدی نیست که ایران را شوکه کند، چراکه از روز اول هم مشخص بود قابل‌اعتماد نیست، تصریح کرد : ملت ایران بیدی نیستند که با این بادها بلرزند و اکنون با خروج آمریکا از برجام مأیوس شود.

امام‌جمعه ابرکوه اذعان کرد : مردم ما 40 سال است با همه ترفندها و توطئه‌های آمریکا مقابله کردند، لذا تهدید، تحریم، حمله نظامی، سیاسی، اقتصادی، تهاجم فرهنگی و اجتماعی، تحمیل هرگونه فشاری و... تازگی ندارد که می‌خواهند با آنها رعب و وحشت در دل مردم بیندازند.

ملت ایران شیطان بزرگ را شناخته‌اند/ مردم روی پای خود می‌ایستند
وی ادامه داد : از روزی که آمریکا را به‌عنوان شیطان بزرگ شناختیم به خوی ددمنشانه، گرگ‌صفت و زیاده‌خواه او پی بردیم، پس چرا باید اکنون با یک جمله ترامپ که می‌گوید؛ آمریکا از برجام خارج شد، ناراحت شویم.

حسینی با تأکید بر این مطلب که مردم ما به این باور رسیده‌اند که می‌توانند روی پای خود بایستند و دست نیاز به بیگانه دراز نکنند، گفت : جایگاه و موقعیت قدرتمند ایران در منطقه که تهدیدهای استکبار ناشی از آن می‌باشد، مهر تأییدی بر این باور است.

عزم و ارده ملی و مقاومت مردم سلاح انقلاب ایران است
این مقام مسئول عنوان کرد : دسیسه‌های آمریکا و هم‌پیمانانش سال‌های سال است بر صفحه اذهان ایران و بلکه دنیا ثبت‌شده است و در حقیقت این عزم و اراده ملی و مقاومت مردمی که همچون گذشته نگهبان انقلاب اسلامی است، توطئه‌های آنان را خنثی می‌کند.

وی تأکید کرد : لذا ملت غیور ایران هیچ‌گونه نگرانی و ترسی از خروج آمریکا از برجام و هرگونه تغییرات احتمالی و هیاهوهای بی‌پایه ندارند، فقط از مسئولان و دولتمردان انتظار دارند، جهت دفع شر دشمن در عرصه اقتصادی و فشارهای مالی، تدبیری اساسی داشته باشند، که تورم و گرانی و مشکلات معیشتی را هموار کند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.