02 فروردين 1398 ساعت 10:04
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

سخنان محکم ، مؤثر و اقناع‌کننده دکتر روحانی در سازمان ملل متحد ستودنی است

امام‌جمعه ابرکوه گفت: سخنان محکم ، مؤثر و اقناع‌کننده دکتر روحانی در سازمان ملل متحد ستودنی است و رئیس‌جمهوری مواضع اصولی ایران اسلامی را در قبال ایالات‌متحده آمریکا بیان کرد .
به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز شهرستان با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری و رئیس دستگاه دیپلماسی کشور به نیویورک اظهار داشت : آقای روحانی پرده از چهره رژیم عهدشکن آمریکا برداشت و افکار عمومی را متوجه بیان‌های ضد حقوقی و ساختار شکنانه و رویکرد یک‌جانبه گرایانه آمریکا کرد.
حسینی ادامه داد: همیشه مجمع عمومی سازمان ملل محلی برای بازتولید مشروعیت رژیم شیطانی آمریکا بود، اما دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا کاری کرده که در دوره او این سازمان برای آمریکا نمایشی وارونه داشته است و سران کشورها سخنان او را مضحکه کردند .
امام‌جمعه ابرکوه به دیدار هفته گذشته ورزشکاران و مدال‌آوران با مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: ورزشکاران درصحنه‌های ورزشی بین‌المللی همچون سجده و شکر گذاری به پیشگاه الهی بعد از پیروزی ، کاری بسیار ارزشی کردند .
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه اضافه کرد: حضور بانوان ورزشکار با چادر که نماد زن مسلمان ایرانی و دست ندادن با نامحرم و حفظ هویت زن ایران اسلامی جلوه‌ای دیگر از این حقیقت است که این عزیزان به ورزش ارزش دادند .
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه همچنین به مناسبت ایام سوگواری سید سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) افزود: برگزاری عزاداری و سیاه‌پوش کردن چهره شهرهایی که از ناحیه دشمن همچون کانون وحشت شده ، چیزی شبیه معجزه است .
حسینی تصریح کرد: نور شهادت امام حسین (ع) پرفروغ‌تر از قبل روشنگر راه بشریت شده تا جوامع گرفتار در منجلاب و فساد را نجات بخشد.
امام‌جمعه ابرکوه با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان فلاحی ، فکوری ، نامجو ، کلاهدوز ، جهان‌آرا و نیز شهید هاشمی نژاد افزود: این عزیزان خدمات شایسته‌ای به اسلام و انقلاب اسلامی کردند.
حسینی ضمن محکوم کردن جنایات تروریستی تکفیری‌ها اظهار داشت : از مسئولان می‌خواهیم تا با پاسخ قاطع خود زمینة نابودی این بدخواهان را فراهم کنند .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.