28 دی 1397 ساعت 10:11
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

پاسخ قاطع سپاه به تروریست‌ها نشان داد ایران با مختل‌کنندگان امنیت مماشات نمی‌کند

امام‌جمعه ابرکوه:پاسخ قاطع سپاه به تروریست‌ها نشان داد ایران با مختل‌کنندگان امنیت مماشات نمی‌کند
امام‌جمعه ابرکوه گفت: پاسخ قاطع و موشکی سپاه به تروریست‌ها نشان داد که ایران در حوزه حفظ امنیت ملی با هیچ گروهی مماشات نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ابرکوه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های امروز نماز جمعه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ورزشگاه آزادی گفت: عظمت، اقتدار و شکست‌ناپذیری ملت ایران سه واقعیت انکارناپذیر و جوانان راه حل مشکلات هستند.

حسینی اضافه کرد: حضور قدرتمندانه ملت، جوانان و نیروهای مسلح کشور در صحنه است که یأس و ناامیدی را نصیب دشمن می‌کند و اگر دشمن خود را در برابر مجموعه‌ای مقتدر نبیند، گستاخ و جری می‌شود.

طرفداران تسلیم در برابر آمریکا، مرد میدان پیشرفت کشور نیستند

امام‌جمعه ابرکوه افزود: روشنفکرنماهای راحت‌طلب، منافق و ریاکار که دشمنی با آمریکا را عامل مشکلات دانسته و برای دولت و ملت نسخه تسلیم در مقابل آمریکا می‌پیچند، اگر عامل آمریکا نباشند، مرد میدان پیشرفت کشور هم نیستند؛ چراکه این افراد ترسو، مأیوس، تنبل، فرصت‌طلب و خود کم بین در این میدان مانع دیگران هستند.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت شهادت امام سجاد(ع) به سالروز هجرت امام راحل از عراق به پاریس و حوادث آن زمان اشاره کرد و گفت: با حضور امام، نوفل‌لوشاتو از یک روستا به مرکز ثقل رسانه‌های جهان و صدور صدای انقلاب اسلامی ملت ایران تبدیل شد.


خطیب جمعه ابرکوه همچنین آغاز هفته نیروی انتظامی را گرامی داشته و گفت: نیروی انتظامی به‌خوبی نشان داده که یکی از ارکان حفظ اقتدار کشور، صیانت از نظم و امنیت، تأمین آسایش عمومی و پاسداری از حریم دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

آمار بالای تصادفات در ابرکوه بخشی از نیروی جوان جامعه را از بین می برد

حسینی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در انجام وظایف خود موفق عمل کرده است، عنوان کرد: در ابرکوه متأسفانه آمار تصادفات و مرگ‌های ناشی از آن افزایش یافته و بخشی از نیروهای جوان و کارآمد جامعه به این طریق از بین می‌روند؛ لذا باید بیش از گذشته به توصیه‌های پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر توجه کرد.

وی به پاسخ قاطع، سریع و موشکی سپاه به عملیات تروریستی در اهواز اشاره کرد و افزود: موشک‌باران مواضع تروریست‌ها در کشوری دور دست پیام قدرت ایران را به بدخواهان داد که ما در رابطه با حفظ امنیت ملی خود هیچ‌گونه مماشات با کسی نداشته و قدرت پاسخگویی به اقدامات فرازمینی را علیه هر موجودیت و گروهی داریم.

افزایش قیمت ها آرامش را از مردم سلب کرده بود

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه خاطرنشان کرد: سیاست‌هایی که در روزهای اخیر موجب شکسته شدن نرخ کاذب، حُبابی و بی لجام ارز و طلا در بازار است مورد تقدیر بوده چراکه این افزایش قیمت‌ها آرامش روانی، اقتصادی و معیشتی را از مردم گرفته بود.

حسینی در خاتمه با اشاره به پیروزی حقوقی ایران در دادگاه لاهه اذعان کرد: گرچه اصل سازمان ملل و نهادهای حقوقی آن تحت اشراف لابی صهیونیسم است اما رأی دادن به لغو تحریم‌های دارویی، غذایی و هوایی آمریکا علیه ایران، مستند به ادله حقه‌ای است که از سوی ملت ایران ارائه می‌شود.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.