02 فروردين 1398 ساعت 10:03
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

ما وظیفه‌داریم به رأی نمایندگان مجلس احترام بگذاریم

امام‌جمعه ابرکوه گفت: ما وظیفه‌داریم به رأی نمایندگان مجلس احترام بگذاریم اما ، مصوبه مسیر قانونی نظر شورای نگهبان را نیز در این خصوص در پیش رو دارد.
به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز شهرستان اظهار داشت : ظرف روزهای گذشته شاهد تقویت لایحه عضویت ایران در کُنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم در مجلس بودیم ، این شورا به‌دوراز جنجال‌های سیاسی و فشار جناحی هر تصمیمی را گرفت ، وجاهت قانونی پیدا می‌کند .
وی افزود: با پیوستن به این کنوانسیون که یکی از کنوانسیون‌های سازمان ملل است و از سال 2001 در کشورهای عضو اجراشده است باید همکاری درزمینهٔ های اطلاعاتی ، قضایی و استرداد مجرمین انجام شود.
حسینی ادامه داد: مصادیقی را که غربی‌ها در همسویی با آمریکا از تروریسم مطرح می‌کنند، غیر از مصادیق حقیقی است که ملت ایران و جهان اسلام از آن‌ها آسیب‌دیده است .
وی با اشاره به قدردانی مقام معظم رهبری از جوانان عزیز اظهار داشت : جوانان بودند که در جهاد با طاغوت و سرنگونی رژیم 2500 ساله ستم‌شاهی ایستادگی کردند.

حسینی افزود: جوانان ایرانی در استقرار بخشی نظام اسلامی، مبارزه با تجزیه‌طلبان، منافقان در دهه 60 ، حضور در هشت سال دفاع مقدس، سپس عمران، آبادانی ،ترمیم آثار جنگ و حضور در عرصه‌های گسترده علمی ، فرهنگی و مقاومت در برابر دسیسه‌های شوم استکبار به جلوداری آمریکای خیانت‌کار افتخار آفریده‌اند .
وی ادامه داد: باگذشت چهار نسل از انقلاب به لطف خدا شاهد خروش و نشاط انقلاب در میان نسل چهارم همچون نسل اوّل هستیم .
حسینی ادامه داد: برخلاف نظریه‌پردازان آمریکایی و غربی می‌بینیم به لطف خدا ، انقلاب در چهل‌سالگی خود شاهد گرایشی عمیق‌تر نسل جوان به ارزش‌ها و آرمان‌های اصیل انقلاب است .
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه یادآور شد : جوانان کارنامه‌ای قابل‌قبول جوانان را در پیشرفت‌های علمی و فناوری و فعالیت‌های خودجوش فرهنگی و رسانه‌ای ارائه داده‌اند.
حسینی افزود: ما خوشحالیم که با اجرایی شدن قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان زمینه کسب تجربه اجرایی و رُشد جوانان در کشور به صورتی پُرنشاط و باانگیزه انقلابی فراهم‌شده است .
وی ادامه داد: متأسفانه تاکنون شاهد رکود و توقف پرورش نیروی مدیریتی در اداره کشور بودیم چون مدیران قبلی کشور سخاوتمندانه فرصت مدیریت را در اختیار نسل‌های اوّل و دوّم گذاشتند .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.