26 آذر 1397 ساعت 14:11
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

پيشرفت هر انساني بستگي به مطالعه کتاب دارد

پيشرفت هر انساني بستگي به مطالعه کتاب دارد

يزد - ايرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: پيشرفت و کسب توفيق مضاعف براي هر انساني ، در بحث کتاب و کتاب‌خواني بستگي به مطالعه کتاب دارد.


به گزارش ايرنا ، حجت‌الاسلام سيد ابراهيم حسيني روز سه شنبه در همايش رونمايي از کتاب و اهدا جوايز جشنواره رضوي افزود: مطالعه کتاب تاثير مثبتي در آگاهي‌ بخشي انسان ، شکوفايي فکر، انديشه و آرمان بخشي به زندگي انسان‌ها دارد .
وي اظهار داشت: کتاب‌خواني توفيق انسان را براي کسب موفقيت‌هاي زندگي مضاعف مي‌کند و در دنيا و آخرت انسان نيز مفيد و موثر است .
حسيني ، بابيان اينکه کتابي که مضامين آن برگرفته از الهام ،آموزه‌ها و دانش‌هاي مکتب وحي اسلام باشد، ادامه داد: کتاب بايد براي سلامت و معنويت بخشي رشد، شکوفايي و متعالي کردن زندگي انسان خردمند نقش‌آفرين باشد .
رئيس شوراي فرهنگ عمومي ابرکوه خاطرنشان کرد: منظور ما مطلق کتاب نيست بلکه کتاب‌هايي است که برگرفته از الهام ديني و آموزه‌هاي مکتب وحي باشد که مفيد و سرانجام بخش و نتيجه ‌بخش نيز باشد.
به گزارش ايرنا ، در اين مراسم از کتاب ستارگان ولايت در شهرستان ابرکوه نوشته رضا رباني ، طرح کتاب‌هاي تک‌برگي از سيد مهدي مير عظيمي رونمايي شد.


در ادامه از برگزيدگان جشنواره کتاب‌خواني رضوي و مسئولان اداراتي که بيشترين همکاري را با جشنواره داشته‌اند توسط اداره کتابخانه‌هاي عمومي ابرکوه قدرداني شد.
در ادامه اين آيين دانش آموزان دبستان دخترانه شاهد با اجراي نمايش عروسکي با موضوع کتاب و کتاب‌خواني از هفته کتاب و کتاب‌خواني استقبال کردند.
رئيس اداره کتابخانه‌هاي عمومي ابرکوه در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا گفت: هشتمين جشنواره ملي کتاب‌خواني رضوي در ابرکوه با استقبال مردم روبرو شد .
قاسم برزگر افزود: در اين جشنواره افزون بر هزار و 820 نفر شرکت کردند که نسبت به سال گذشته 60 درصد رشد داشته است.
وي گفت: هم‌اکنون شهرستان ابرکوه هفت باب کتابخانه با 90 هزار و 200 نسخه کتاب دارد و پنج هزار و 500 نفر از فعاليت و خدمات کتابخانه‌هاي عمومي استفاده مي‌کنند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:قیام امام حسین(ع)        

موضوع خطبه این هفته:رسالت سجادی

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.