02 ارديبهشت 1398 ساعت 14:02
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

هفته وحدت فرصت بسيار مناسبي براي طرح مصالح و نيازهاي جهان اسلام است.

ایرنا-امام‌جمعه ابرکوه گفت: هفته وحدت فرصت بسيار مناسبي براي طرح مصالح و نيازهاي جهان اسلام است.
حجت‌الاسلام سيد ابراهيم حسيني در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته مرکز شهرستان اظهار داشت: برخي موفقيت‌هاي دشمن در جنگ‌هاي نيابتي و به‌کارگيري نيروهاي تکفيري و تخريب بخش‌هايي از جهان اسلام ،معلول تفرقه‌ها و بزرگ‌نمايي اختلاف مباني در مذاهب اسلامي است.
وي افزود: امريکا و اسرائيل بهترين مهره اختلاف در جهان اسلام را بن سلمان مي‌دانند و به همين دليل او را به هر قيمت حفظ مي‌کنند و سعي دارند بر جنايت‌هايش در جهان اسلام خصوصاً قتل جمال خاشقجي سرپوش بگذارند و نگذار‌ند وحدت در جهان اسلام عملي شود.
حسيني ادامه داد: بن‌مايه وحدت در جهان اسلام، ايران اسلامي است که با تشويق به تقويت جبهه مقاومت تاکنون براي مسلمانان جهان به‌ويژه فلسطينيان اميدآفرين بوده و موجب دلگرمي جبهه‌هاي مقاومت مانند حماس در پاسخ کوبنده و پرتاب قاطع 500 موشک به قلب دشمن شده است.
حسيني افزود: تلاش تکفير پروران سعودي که آلت دست امريکا و اسرائيل هستند اين است که به‌نوعي در جنگ يمن برگ برنده اي نصيب آنها شود و به‌هيچ‌وجه نمي‌خواهند با باخت در يمن بر سلسله شکست‌هاي اربابانشان در سوريه، لبنان و عراق بيفزايند.

حسيني ادامه داد: ضمن اينکه شکست آمريکا در مورد تحريم‌هاي جديد که بابي اعتنايي مردم ايران به فراخوان آن کشور براي ايجاد اغتشاش در بازار روبرو شد،اين نگراني را براي آن‌ها گوشزد کرد که به لطف خدا شيطان بزرگ در جهان منزوي ‌شد، بايد به‌زودي شاهد سقوط امپراتوري قدرت خود باشد.
خطيب جمعه شهر ابرکوه افزود: اقدام انقلابي دستگاه قضا با اعدام 2 عنصر مفسد مالي نويد ديگري براي ملت بزرگ ايران بود، در شرايطي که دشمن درصدد ترويج فرهنگ جنگ رواني با القاء آينده‌اي تاريک در پيش روي ملت ايران بود و برجسته کردن اعتراض‌ها و اعتصاب‌ها به‌منظور گسترش و تعميم آن بود.
وي در ادامه اظهار داشت: آن‌ها کشورمان را به فساد مالي و پول‌شويي و امثال آن متهم مي‌کردند که در اين ميان برخورد قاطع دستگاه قضا التيام‌بخش جراحات روحي ملت شد و انتظار ملت از مسئولين سه قوه اين است که جلو رشد بي‌رويه تورم و گراني و قيمت‌هاي کاذب را بگيرند ، ملت را از رنج ، فقر و گرفتاري نجات دهند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.