02 فروردين 1398 ساعت 10:13
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

:مهم‌ترين هدف دشمن دست کشيدن ايران از نقاط قوت و عناصر قدرت ملي است

امام‌جمعه ابرکوه:مهم‌ترين هدف دشمن دست کشيدن ايران از نقاط قوت و عناصر قدرت ملي است
امام‌جمعه ابرکوه گفت: نقشه راه آمريکايي‌ها در سه بخش فشار اقتصادي، رواني و عملي متمرکزشده و مهم‌ترين هدف آنان صرف‌نظر کردن ما از نقاط قوت خود و عناصر قدرت ملي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از ابرکوه، حجت‌الاسلام سيد ابراهيم حسيني در خطبه‌هاي نماز جمعه به ديدار خانواده‌هاي شهداي مدافع حرم با مقام معظم رهبري اشاره کرد و گفت: رهبر متذکر شدند که گرچه اهداف شوم دشمن لو رفته اما ملت بايد هوشيار باشند و بدانند که هدف دشمن ايجاد دو دستگي، اختلاف و راه انداختن جنگ داخلي به‌وسيله وضع تحريم و اقدامات ضد امنيتي است.

حسيني ادامه داد: نقشه راه آمريکايي‌ها در سه بخش فشار اقتصادي، رواني و عملي متمرکزشده و مهم‌ترين هدف آنان صرف‌نظر کردن ما از نقاط قوت خود و عناصر قدرت ملي است. بدين معني که از پيشرفت‌هاي چشمگير هسته‌اي، توانايي‌هاي قدرتمندانه موشکي و نفوذ منطقه‌اي کشورمان دست‌برداريم.

امام‌جمعه ابرکوه تأکيد کرد: در همين راستا ما نبايد لحظه‌اي غافل شويم. جوانان، ملت و صنوف بايد مراقب باشند ميدان را براي دشمن آماده نکنند. يکي از معجزات 40 ساله اين انقلاب وجود جوانان غيوري است که نه امام و نه جنگ تحميلي را ديدند اما رويش انقلاب شدند.


وي به ناکامي آمريکا در عرصه‌هاي مختلف اشاره کرد و افزود: انگليس و فرانسه هم قسم آمريکا بوده و براي خوش‌رقصي مدعي پرخطر بودن آزمايش موشکي ايران شده و آن را در شوراي امنيت مطرح کردند؛ اما به خاطر اختلاف‌نظر با ديگر اعضاي شوراي امنيت نتوانستند قطعنامه‌اي را عليه کشورمان به تصويب برسانند.

حسيني اضافه کرد: سرانجام شکاف بين شرق و غرب بر سر برنامه موشکي ايران بيشتر علني شد و ناکامي مثلث شوم آمريکا، انگليس و فرانسه در تصويب قطعنامه عليه ايران نشان داد که آمريکا ديگر قادر نيست اجماع قبلي خود را بازسازي کند. ضمن اينکه مسئولين کشورمان بارها اعلام کرده‌اند که توان موشکي ايران بازدارنده و دفاعي است و قابل مذاکره نيست.

رئيس شوراي فرهنگ عمومي ابرکوه به سالروز تحويل هواپيماهاي ميراژ توسط فرانسه در سال ?? به صدام اشاره و عنوان کرد: صدام با همين هواپيماها دزفول و شهرهاي خوزستان را موشک‌باران مي‌کرد و حاميانش قهقهه مي‌زدند. لذا به همان دليل جنايت ديروز در کمک به حمايت از صدام، امروز از قدرت دفاعي و موشکي ملت ايران ناراحت هستند.

حسيني با اشاره به اقتدار جبهه مقاومت در عرصه‌هاي جهاني، يادآور شد: در نشست ايجاد آتش‌بس در يمن دشمنان نتوانستند نقطه نظراتشان را بر انصار الله تحميل کرده، بلکه با دعوت رسمي از انصار الله اين جبهه را به رسميت شناختند.

وي ابراز کرد: قيام جليقه زردها در فرانسه نيز نشان داد که ستاره بخت آمريکا و غرب رو به افول است. اعتراض مردم به سرمايه‌داري، بي‌عدالتي و شکاف فزاينده طبقاتي پرده از نظام ظلم و سلطه برداشت و مردم دنيا دانستند چهره بزک شده غرب و آمريکا چهره فريب است و به لطف خدا مرگ آمريکا و هم‌پيمانانش فرا رسيده است.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.