02 فروردين 1398 ساعت 10:02
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

دیدار رئیس و پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان ابرکوه با امام جمعه

به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل رئیس و پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان ابرکوه با امام جمعه دیدار کردند .
در این دیدار امام جمعه شهرستان ضمن قدردانی از تلاش راهداران آنان را مایه دلگرمی مردم در بروز حوادث ذکرکرد و گفت:
 سزاوار است جوانان ما در چهل سالگی انقلاب بدانند که شهرستان ابرکوه در زمان طاغوت فقط ۴۰ کیلومتر از ابرکوه تا گردنه تالنگی آسفالت کم‌عرض و سرد بود و هم اکنون ۷۰ کیلومتر راه اصلی و۷۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت داریم. نیروهای متعهد در راهداری جهت انجام خدمت به مردم محدودیت اداری در قالب زمان و مکان نمی‌شناسند بلکه شبانه روز در هر نقطه ای از محورهای مواصلاتی شهرستان پاسخگوی مشکلات مردم به مسافران و رانندگان هستند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی تسریع در تکمیل پروژه راه آهن و احداث ساختمان ایستگاه در بخش‌های مسافربری و باربری را از سوی مبادی ذیربط در استانداری خواستار شد و افزود :اینجانب در این خصوص توصیه‌ها را داشتم و در سفر مدیرکل محترم راهداری به شهرستان نیز بر ضرورت تسریع در احداث چند کیلومتر باقی مانده باند کمر بندی نیز انحراف مسیر ورودی به شهرستان به سمت ایست بازرسی و اجرایی شدن کار پروژه راه بخش بهمن به صفاشهر و کنار گذر برای هارمونی ومهردشت و زیرگذر رئیس آباد و مریم آباد صحبت و تاکید داشتم و امیدوارم با حل شدن مشکلات مالی- توصیه ها اجرایی شود.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.