28 دی 1397 ساعت 10:00
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

اخلاق حرفه ای در خط مشی ایرنا رعایت می شود

 امام جمعه ابرکوه: اخلاق حرفه ای در خط مشی ایرنا رعایت می شود

یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) آئینه دار عرصه اطلاع رسانی است و عملکرد این رسانه در کشور و استان یزد در همه زمینه ها به گونه ای بوده که اصول اخلاقی و حرفه ای اطلاع رسانی در آن رعایت شده است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی روز پنجشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد و دیدار با کارکنان این رسانه افزود: فعالیتهای ایرنا برای افزایش آگاهی عموم مردم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب بوده و منافع نظام و کشور در آن لحاظ شده است.
وی با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزارشریف افغانستان خاطر نشان کرد: ایرنا در سالهای بیش از 80 ساله فعالیت این رسانه، جایگاه ویژه ای نزد افکار عمومی در تامین اخبار سایر رسانه و مخاطبان داشته و عملکرد این رسانه موفق بوده است.
حجت الاسلام حسینی همچنین با گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی شاهرودی افزود: بصیرت و درایت ملت ایران و توجه منویات رهبر معظم انقلاب در قبال دسیسه های دشمنان ستودنی و عامل ماندگاری نظام است.
امام جمعه ابرکوه همچنین از بخش های مختلف ایرنا مرکز یزد دیدن کرد و در جریان روند تولید و انتشار تولیدات خبری در این رسانه قرار گرفت.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع اصلی:مواعظ اهل بیت(ع)

موضوع خطبه این هفته:مواعظ حضرت زهرا سلام الله علیها

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.