02 فروردين 1398 ساعت 10:04
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

سفر رهبر معظم انقلاب به ابرکوه، همیشه در تاریخ ماندگار است

 امام جمعه:سفر رهبر معظم انقلاب به ابرکوه، همیشه در تاریخ ماندگار است

 یزد - ایرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: طعم شیرین و پرحلاوت دومین سفر ولایت به شهرستان ابرکوه در کام تاریخ این دیار ماندگار شد و مقام معظم رهبری، ابرکوه را به دیدار خود مفتخر کردند.
حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی روز شنبه به مناسبت 15دی سالروز سفرمقام معظم رهبری به ابرکوه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین سفر ولایت سفر امام رضا (ع) در 17 آبان سال 195هجری واقع شد.
وی اظهار کرد: دومین سفر ولایی ، سفر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در 15دی ماه 1386به این شهرستان بود که در سرنوشت شهرستان اثر گذار بود.
حسینی اضافه کرد: مردم ابرکوه سفر مقام معظم رهبری را برای خود موهبتی الهی می‌دانند که به آنان این قابلیت را داده که مشمول عنایت مقام ولایت باشند.
حسینی یاد آور شد: علاقمندی رهبر معظم انقلاب در سفر به ابرکوه موجبات بالندگی را برای مردم این شهرستان فراهم کرد تا برای همیشه صیانت دینی شهرستان را تضمین کنند.
وی به فضائل و ویژگیهای رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت :ایشان رهبری آگاه و بصیر و نمونه جهان اسلام هستند و این برای ملت ایران مایه مباهات است .

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.