02 ارديبهشت 1398 ساعت 14:52
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

رسانه‌ها دستاوردهاي انقلاب را براي نسل جوانان تبيين کنند

 امام‌جمعه ابرکوه:رسانه‌ها دستاوردهاي انقلاب را براي نسل جوانان تبيين کنند

    يزد - ايرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: با توجه به گذشت چهار دهه از پيروزي انقلاب اسلامي، براي آشنايي هرچه بيشتر نسل جوان که شناختي از شرايط دوران انقلاب و دفاع مقدس ندارند، انتظار از اصحاب رسانه اين است که دستاوردهاي نظام را با شيوه هاي مناسب براي اين نسل تبيين کنند.
به گزارش ايرنا، حجت‌الاسلام سيدابراهيم حسيني شامگاه پنجشنبه در جمع نمازگزاران مسجد موسي بن جعفر(ع) ابرکوه با گراميداشت ياد خاطره امام خميني (ره) و شهدا افزود: دستاوردهاي نظام قابل قياس با قبل از انقلاب نيست و تمامي اين موفقيت ها در حالي حاصل شده که استکبار با خوي کينه وزي، با ترور شخصيت‌هاي انقلابي، توطئه نظامي و جنگ هشت‌ساله، تحريم اقتصادي عليه نظام شيطنت‌ کرده اما به فضل خداوند متعال، با درايت هوشمندانه امام (ره) و مقام معظم رهبري و هوشياري ملت تيرهاي دشمنان به سنگ خورده است.
وي بيان کرد: دشمنان در اين چهار دهه از تمام ابزارها براي کمرنگ جلوه دادن دستاوردهاي نظام استفاده کرده، با اين وجود وحدت و انسجام ملت بزرگ ايران و هدايت‌هاي امام خميني (ره) زمينه ساز پيروزي هاي اين ملت شد.
حسيني خاطرنشان کرد: در سايه عنايات خداوند متعال، انقلاب و ولايت به بخش عظيمي از دستاوردهاي علمي، نظامي، اقتصادي و ... دست‌يافتيم و به همين دليل دشمنان از رويکرد صدور انقلاب اسلامي وحشت دارند.
وي تأکيد کرد: ملت ايران به فضل خداوند متعال ، با تمام وجود در 22 بهمن اقتدار و عظمت نظام را درجشن 40 سالگي انقلاب، به نمايش خواهد گذاشت .
حسيني بابيان اينکه امسال دهه فجر همزمان با ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) است، تصريح کرد: آيين‌هاي ويژه چهل‌سالگي انقلاب متناسب با ايام فاطميه برنامه‌ريزي شود .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.