02 ارديبهشت 1398 ساعت 14:02
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

انقلاب اسلامی هدیه خدا به ملت ایران است

 انقلاب اسلامی هدیه خدا به ملت ایران است

یزد - ایرنا - امام‌ جمعه ابرکوه گفت: خدا بر ما منت نهاد و انقلاب اسلامی ایران را در سال 1357 به رهبری امام خمینی (ره) و با مشارکت قشرهای مختلف به ما هدیه داد.
به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی روز پنجشنبه به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در جمع روحانیان افزود: ملت ایران در چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب ، برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های امام امت و شهدا به ‌رغم توطئه‌های دشمنان مسیر را به خوبی طی کرد.
وی بابیان اینکه روحانیان همواره مبلغ اسلام راستین و مبانی دینی هستند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی نور بود و دستاوردهای عظیمی به همراه داشت و دارد و این نور همچنان در 40 ‌سالگی می‌درخشد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه یادآور شد: روحانیان باید آثار برکات مادی و معنوی انقلاب را در چهار دهه گذشته برای مردم ما تبیین کنند.
امام‌جمعه ابرکوه بابیان اینکه جمهوری اسلامی عنایت حق‌تعالی است و ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم، تصریح کرد: انقلاب با همان اقتدار سال 1357 و بلکه بسیار قوی ‌تر از قبل به رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تداوم دارد.
وی بیان کرد: امروز انقلاب به الگو و پایگاه عدالت در جهان تبدیل شد و به برکت وجود نعمت ولایت‌ فقیه در مسیر اهداف استکبار ستیزی با وحدت و انسجام مردم و مسئولان به حول قوه الهی به‌پیش می‌رود.
امام‌جمعه ابرکوه بابیان اینکه دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ ایران است، خاطرنشان کرد: این ایام یادآور رشادت‌های ملت ایران به رهبری حضرت امام در مقابله با سیاست‌های خصمانه رژیم منفور پهلوی است.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.