02 ارديبهشت 1398 ساعت 14:39
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

ملت در 22 بهمن امسال مصمم‌تر و قدرتمندتر از گذشته خواهند بود.

امام‌جمعه ابرکوه گفت: ملت در 22 بهمن امسال مصمم‌تر و قدرتمندتر از گذشته با عزم راسخ خود سردمداران کفر، ظلم و نفاق، به‌ویژه مثلث شوم آمریکا، انگلیس ورژیم صهیونیستی را به خاک ذلت خواهند نشاند.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه اظهار داشت: مردم بزرگ و انقلابی و قدرشناس خصوصاً جوانان و نوجوانان با حضور قاطع و گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن خواب شیطانی دشمنان را آشفته خواهند کرد.
وی بابیان اینکه همه می‌دانیم که در 40 سالگی انقلاب ، کشور با چالش‌های اقتصادی دسته و پنجه نرم می‌کند، اظهار داشت : این چالش ها از سوی دشمنان و بدخواهان معیشت و آرامش عمومی مردم را هدف قرار داده است .
وی ادامه داد: تجربه چهل‌ ساله مردم به‌ویژه در مبارزه و مقاومت علیه اردوگاه استکبار به سردمداری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و جهان خوار قطعاً چراغ راه آینده انقلاب و حکومت و کشور خواهد بود.
حسینی اضافه کرد: پیام حضور مردم در این میثاق ملی با انقلاب و رهبری به دوستان و دشمنان انقلاب در جهان این خواهد بود که آینده روشن و درخشان و پرقدرت متعلق به اسلام و ایران اسلامی است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه یاد آور شد : تجربه چهل‌ساله مقاومت ملت انقلابی مملو از دستاوردهای گران‌سنگی است که می‌تواند چراغ راه آینده انقلاب و کشور باشد.
حسینی خاطرنشان کرد: مردم صبور کاری کردند ، اگر تا دیروز آمریکا می‌گفت تمام گزینه‌ها روی میز است، امروز و در 40 سالگی انقلاب جبهه مقاومت در جهان اسلام به‌ویژه حزب‌الله لبنان می‌گوید همه گزینه‌های مقاومت روی میز است.
امام‌جمعه ابرکوه همچنین با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) تصریح کرد: وجود مبارک زهرا مرضیه با عمر کوتاه ، اما پربرکت خود را به فرهنگی بزرگ تبدیل کرد.
حسینی افزود: فرهنگ فاطمی ارزشی به بهای همه تاریخ حیات انسانیت دارد زیرا آن بزرگوار نه‌فقط برای زنان بلکه برای همگان سرمشق زندگی است.
امام‌جمعه ابرکوه ادامه داد: مردم به نحو شایسته ای در سوگواری آن بانوی گرامی اسلام و آیین تشییع نمادین جنازه آن حضرت شرکت خواهند کرد.
امام‌جمعه ابرکوه همچنین به دستاوردهای عظیم در 40 سالگی انقلاب اشاره کرد و گفت: در حوزه راه ، ابرکوه در ابتدای انقلاب 43 کیلومتر جاده باروکش آسفالت سرد داشت و هم اکنون 140 کیلومتر بزرگراه ، 70 کیلومتر راه اصلی و 30 کیلومتر راه فرعی آسفالته دارد .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.