02 خرداد 1398 ساعت 06:49
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

آرامش و آسایش مردم مرهون مراقبت مدافعان حریم از مرزهای کشور است.

امام‌جمعه ابرکوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع مرزهای میهن اسلامی گفت: آرامش و آسایش مردم مرهون مراقبت مدافعان حریم از مرزهای کشور است.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه بابیان اینکه دولت پاکستان در کنترل مرزهای کشورش ناتوان است، افزود: ما نباید تاوان ناتوانی آن‌ها را بپردازیم، نشان دادن اقتدار ایران در برخورد با حرامیان مزدور کمترین انتظار از نیروهای نظامی کشور است.
وی اظهار داشت : سفر ولیعهد سعودی به پاکستان قطعاً باهدف تقویت پایگاه تروریست‌ها در پاکستان صورت گرفت و سعی هم دارد در راستای مزدوری برای آمریکا، برنامه‌های ضد امنیتی خود علیه ایران را بیشتر دنبال کند.
حسینی ادامه داد: در این مسیر با قرارداد 20 میلیارد دلاری در پاکستان می‌خواهد به‌نوعی اسلام‌آباد را وام‌دار خود کند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه اضافه کرد: گرچه همکاری دولت پاکستان در متلاشی کردن بسیاری از گروه‌های تروریستی در شرق ایران خوب بود ، اما نقشه ویروس پاشی ولیعهد سعودی بین ما و همسایگان شرقی، هوشیاری بیشتر پاکستان را می‌طلبد.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی که به لطف خدا گام دوم را در آغاز دهه پنجم برداشته است ، با بیانیه روشنگری مقام معظم رهبری و نشان دادن عزم راسخ ملّی در همایش عظیم یوم‌الله 22بهمن، همچنان راه عزت و پیشرفت را ادامه خواهد داد.
حسینی افزود : عده‌ای هستند که می‌خواهند آب به آسیاب دشمن بریزند و می‌گویند دنیا عوض‌شده ، نباید شعارهایمان مثل 40 سال قبل باشد و حتی نسبت به پاسخ کوبنده به جنایت تروریست‌ها هم می‌گویند مراعات کنیم.
خطیب جمعه ابرکوه یادآور شد: باید همان‌گونه که ملت با پایبندی به اصول و مبانی دینی و انقلابی و حفظ رویکرد انقلابی، خود را برای ورود به دهه پنجم انقلاب نشان داده است، دولتمردان و کارگزاران نظام نیز همگام با ملت باشند.
وی اضافه کرد: آن‌ها در ایجاد کارنامه پیشرفت درون‌زایی برای کشور با به‌کارگیری اقتصاد مقاومتی راهکارهای عملی را برای کشور از این بحران‌های کاذب اقتصادی که برای مردم رنج‌آور است، در پیش گیرند.
مدیر حوزه علمیه ولی‌عصر (عج) ابرکوه از آغاز پذیرش داوطلب برای تحصیل در حوزه‌های علمیه خبر داد و در ادامه یادآور شد: بنده از خانواده‌های متدین و دوراندیش که درد دین را با کمرنگ شدن شعائر دینی و تعهدات مذهبی در جامعه احساس کردند و برای نجات جامعه فردا از آسیب‌های معنوی درخواست ما را پذیرفتند و فرزندشان را طلبه کردند و یقیناً فردا در دنیا و آخرت به همین خاطر عزیز و سربلند خواهند بود.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.