02 فروردين 1398 ساعت 10:39
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

سفر رئیس‌جمهور سوریه عملاً به معنای تحولی خوب در بحران سوریه و تثبیت حکومت آن کشور و پیروزی جبهه مقاومت است .

یزد - ایرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: رئیس‌ جمهور سوریه به دلیل ایستادگی در برابر توطئه جهانی و هشت سال مقاومت در برابر دنیای کفر و تروریست‌های تکفیری ، موفق به کسب عنوان قهرمان جهان عرب از سوی مقام معظم رهبری شد.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه با اشاره به دیدار بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه با مقام معظم رهبری افزود: سفر رئیس‌جمهور سوریه عملاً به معنای تحولی خوب در بحران سوریه و تثبیت حکومت آن کشور و پیروزی جبهه مقاومت است .
وی اظهار داشت : این اقتدار محصول مجاهدت مدافعان حرم است که با یاری خدا پیروزی آفریده‌اند و ما این موفقیت را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تبریک می‌گوییم.
وی اظهار داشت : سفر بشار اسد به تهران به معنای تجلیل از تلاش ایران در کمک به مبارزات جبهه مقاومت علیه تروریسم و پاسخی به حامیان مثلث غربی، عبری و عربی تروریست‌ها است .
حسینی ادامه داد: استکبار جهانی بداند که ایران و سوریه، عمق راهبردی یکدیگرند و سفر رئیس‌جمهور سوریه آغازی بر پایان انزوای دولت سوریه است.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1397

شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.