02 خرداد 1398 ساعت 07:25
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

امروز کشور ما در دنيا از اقتدار و عظمت برخوردار است

امام‌جمعه ابرکوه گفت: امروز کشور ما در دنيا از اقتدار و عظمت برخوردار است و اين‌ها همه به‌واسطه جانفشاني شهدا و ايثارگران در دفاع از اسلام و انقلاب است .
به گزارش ايرنا ، حجت‌الاسلام سيد ابراهيم حسيني در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهر ابرکوه با گراميداشت فرارسيدن روز شهدا و بنياد شهيد افزود: شهدا به گردن همه ما حق‌دارند ، کساني که آگاهانه در راه اسلام و انقلاب و دفاع از ميهن اسلامي جنگيدند و زير بار ذلت نرفتنند.
وي همچنين با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام‌ والمسلمين رئيسي رئيس جديد قوه از سوي مقام معظم رهبري اظهار داشت: با انتصاب وي ، افق تازه‌اي را به روي دستگاه قضا که مجموعه اثرگذار براي اقتدار نظام اسلامي است براي اجرايي شدن اهداف بيانيه گام دوم ايجاد شد.
امام‌جمعه ابرکوه ياد آور شد: اميد است با آمدن رئيس جديد قوه قضاييه تحول عميق اصلاحي پديد آيد و اين تغيير نويد بخش اميد نجات از مفاسد اجتماعي و مشکلات اقتصادي براي جامعه باشد.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.