02 خرداد 1398 ساعت 07:22
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

مربيان پرورشي در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم هستند

 امام جمعه ابرکوه :مربيان پرورشي در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم هستند
 يزد - ايرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: مربيان پرورشي در خط مقدم مبارزه با تهاجم فرهنگي و جنگ نرم دشمن هستند .
به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيد ابراهيم حسيني عصر روز چهارشنبه در ديدار جمعي از مربيان پرورشي مدارس اين شهرستان افزود: حلقه اتصال تربيتي دانش آموزان در مدرسه و خانواده ها هستند و حرکت دانش آموزان به سوي سلامت فکري و روحي بر عهده آنها است.
وي اظهار داشت : مربيان امور تربيتي، با درايت و تدبير لازم مي‌توانند از مجموعه‌ ظرفيت‌هاي مدرسه براي تربيت ديني و اسلامي دانش‌آموزان استفاده کنند و آنها را به پيروي از منويات دستورات قرآني راهنمايي کنند.
امام‌ جمعه ابرکوه گفت: مربيان پرورشي در شکل‌دهي به شخصيت و امور ديني و هويت مذهبي دانش‌آموزان نقش اساسي دارند.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي ابرکوه بابيان اينکه مربيان پرورشي به کارشان عشق مي‌ورزند،تصريح کرد: مربيان تربيتي با اخلاص تمام در بذل و اعطا ارمغان تربيتي به نسل جوان و آينده‌سازان کشور دريغ ندارند.
امام‌جمعه ابرکوه تأکيد کرد: مسئوليت خطير مربيان تربيتي براي اشاعه فرهنگ اسلامي ، نظارت بر برنامه‌هاي انضباطي و اخلاقي ، تقويت و توسعه فعاليت‌هاي پرورشي مدرسه و ايجاد هماهنگي بين عوامل تربيتي از اهداف نهاد امور تربيتي در آموزش‌ و پرورش است.
معاون پرورشي و تربيت ‌بدني آموزش‌ و پرورش ابرکوه هم با اشاره به اهميت حضور و نقش افراد متخصص و آگاه به دانش روز در واحدهاي آموزشي شهرستان گفت: مربيان پرورشي نقش تأثير گذار آنها در تربيت اسلامي دانش آموزان برکسي پوشيده نيست.
محمدعلي شکيبا، افزود: مسئوليت و رسالت مربيان پرورشي در تربيت دانش‌ آموزان بسيار سنگين است.
وي با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر معماران نهاد امور تربيتي اظهار داشت: تربيت مفهوم گسترده و وسيعي از لحاظ اخلاقي ، ديني ، علمي و تربيت‌ بدني دارد .
در حال حاضر 53 مربي پرورشي در 60 مدرسه شهرستان ابرکوه در امور تربيتي دانش آموزان فعاليت دارند.
هم‌اکنون افزون بر 9 هزار نفر دانش‌آموز ابرکوهي در 107 مدرسه مشغول به تحصيل هستند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.