03 ارديبهشت 1398 ساعت 06:09
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

امام جمعه ابرکوه خواستار تلاش جهادی در کمک به سیل‌زدگان شد

 امام جمعه ابرکوه خواستار تلاش جهادی در کمک به سیل‌زدگان شد

 یزد - ایرنا - امام‌جمعه ابرکوه با اشاره به نیاز فوری سیل‌زدگان به کمک‌رسانی گفت: مسئولان و مردم در امر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور، جهادی تلاش کنند.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی یکشنبه شب در نشست برنامه‌ریزی رسیدگی فوری به آسیب دیدگان سیل در مناطق مختلف کشور که با حضور جمعی از مسئولان ادارات و مسئولان موکب خدام الحسین (ع) تشکیل شد ، افزود: یزد به ‌عنوان یکی از استان های معین خوزستان انتخاب شد، باید برای آسیب دیدگان از سیل اخیر در این استان تلاش مضاعف داشته باشیم .
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه بابیان اینکه هیئت‌های مذهبی و موکب‌های اربعین حسینی (ع) با جدیت در کمک‌ رسانی مشارکت داشته باشند، اظهار داشت : با توجه به حجم خسارت ناشی از سیل وظیفه ملی و شرعی است با کمک‌های مردمی سیل‌زدگان را دریابیم .
حسینی همچنین تصریح کرد: مبلغین و ائمه جماعت مساجد به تبیین اهمیت موضوع و تشویق کمک های مردمی برای سیل‌ زدگان کشور تلاش کنند.
امام‌جمعه ابرکوه یادآور شد: موکب‌ها در شهرهای ابرکوه و مهردشت و همچنین مدارس با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و مردم برای جذب کمک‌های مردمی اقدام و تلاش کنند .
در این نشست مقر رشد ادارات و نهادها ، کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی بخشی از حقوق کارکنان خود را برای کمک رسانی به سیل‌زدگان اختصاص دهند .
سیل روزهای گذشته موجب خسارت به مردم برخی استان ها از جمله گلستان، لرستان، ایلام، خورستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری شده است.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.