02 خرداد 1398 ساعت 07:08
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

معلمان علاقه‌ مند به آینده کشور هستند و در کلاس های درس افرادی را برای اسلام و آینده انقلاب تربیت می کنند .

امام‌جمعه ابرکوه گفت: معلمان علاقه‌ مند به آینده کشور هستند و در کلاس های درس افرادی را برای اسلام و آینده انقلاب تربیت می کنند .
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه با اشاره به دیدار جمعی از فرهنگیان کشور با مقام معظم رهبری به مناسب آغاز هفته معلم ( 12 اردیبهشت) افزود: معلمان پرورش‌ دهنده انسان‌هایی که پایه ریزان تمدن نوین و جهادگران میدان مبارزه با جهل و سازندگان و هویت یک ملت هستند، می باشند.
وی همچنین به نقشه‌های شوم آمریکا علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت : سرنخ همه دسیسه‌ها در کشور ما در دست ام‌الفساد غرب یعنی آمریکا و لابی صهیونیستی است.
وی ادامه داد: استکبار جهانی که در صدر آن آمریکا قرار دارد به لطف خدا در 40 سال گذشته با وجود ادامه تحریک ها، تو دهنی محکمی از سوی جامعه کارگری، فرهنگی و دانشگاهی و تمام اقشار ملت خوردند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه اضافه کرد: روزگار آمریکا به گونه ای شد که به حکومت ‌های قرون وسطایی مثل وهابیان سعودی دل‌خوش کرد، وقتی تحقیرشان می‌کند، ذلیلانه تعظیم می‌ کند.
حسینی همچنین به جنایت آل سعودی در به شهادت رساندن دسته‌ جمعی گروهی از حق‌طلبان که با مصونیت آمریکا صورت گرفت، اشاره کرد و یادآور شد: فاجعه نابودی مردم یمن توسط این روسیاهان خون‌آشام با حمایت آمریکا انجام می شود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه همچنین با تجلیل از کارگران تصریح کرد: شکوفایی و پویایی تاکنون رهین تلاش قشر کارگر بود.
حسینی افزود: کارگر مولد و بازوی توانا برای عرصه تولید است و نباید در شرایط کنونی اقتصادی و معیشتی از کار، بیکار شود.
امام‌جمعه ابرکوه خاطرنشان کرد: برای بهبود تولید و رونق کار در شهرستان بسیار امیدواریم زیرا برای ایجاد اشتغال تلاش های خوبی شده و بسترهای جدیدی با همت مسئولان در دست اجراست .


وی یاد آور شد : تعدادی از واحدهای تولیدی کاشی و سرامیک و فولاد از سوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حال تولید و توسعه است که با تکمیل برخی از آن‌ها امسال برای افزون بر 300 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
حسینی تأکید کرد: با تلاش مسئولان شورای اشتغال شهرستان ، سال گذشته برای 220 طرح اشتغال‌زا در حوزه‌های مختلف و مشاغل خانگی، 18 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات پرداخت‌شده است .
وی ادامه داد: مسئولان برای تأمین 60 میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت یک واحد فراوری لبنی تلاش کنند، اگر این میزان تسهیلات فراهم شود علاوه برجذب 200 تن شیر در روز ، زمینه اشتغال 200 نفر فراهم خواهد شد.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.