02 خرداد 1398 ساعت 07:12
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

سکوت زعمای حکومتی در برابر خودباختگی فرهنگی با دستور کار زوال غیرت دینی

تربیت سرباز برای غرب در سند 2030/سکوت زعمای حکومتی در برابر خودباختگی فرهنگی با دستور کار زوال غیرت دینی

امام‌جمعه ابرکوه گفت: تساهل و تسامح سیاست‌گذاران در بخش فرهنگی موجب شده عده‌ای خودباختگی فرهنگی را کاملاً عریان نشان داده و زعمای حکومتی هم تماشاچی هستند.
تربیت سرباز برای غرب در سند 2030/سکوت زعمای حکومتی در برابر خودباختگی فرهنگی با دستور کار زوال غیرت دینی

به گزارش خبرگزاری فارس از ابرکوه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به هفته کار و کارگر گفت: پویایی کشور تاکنون رهین تلاش‌های کارگرانی است که مولد و بازوی توانا برای عرصه تولید بوده‌اند و امروز نباید در لابلای معضلات اقتصادی و معیشتی خرد و بیکار شوند.

حجت‌الاسلام حسینی رفع مشکلات کارفرمایان را یکی از ضروریات در بهبود تولید و رونق کار در شهرستان دانست و گفت: حل نهایی مشکل کاشی کوثر در گردش کار مقامات استانداری قرار گرفته و سرمایه‌گذار جدید شرکت آبنوس نیز بنا دارد بابا راه‌اندازی آن ۳۰۰ نفر را مشغول به کار کند.

 حسینی ادامه داد: شرکت آرین سرام درحال‌توسعه بوده و فولاد بهنورد نیز پیشرفت مناسبی داشته است. فولاد سرمد علاوه بر میلگرد، چرخه تولید شمش را هم پیگیری می‌کند. از سوی دیگر شرکت داریو لبن که در حال ساخت فضا و تأسیسات است تحولی شگرف برای آینده شهرستان ایجاد خواهد کرد.


امام‌جمعه ابرکوه در ادامه ضمن گرامیداشت روز معلم، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب فرمودند: معلمان پرورش‌دهنده مهم‌ترین سرمایه ملت یعنی سرمایه انسانی هستند. جوانانی که پایه ریزان تمدن نوین، جهادگران میدان مبارزه با جهل و سازندگان و هویت یک ملت هستند و باید زندگی فرهنگیان به نحوی شرافتمندانه تأمین شود.

وی افزود: غربی‌ها در سند ۲۰۳۰ که فصل مهمی از آن به آموزش‌وپرورش اختصاص دارد، انتظار دارند معلمان ما در کلاس درس خود برای آن‌ها سرباز تربیت کنند و دانش‌آموز ما سرباز وحشی‌های کراوات زده‌ای که به راحتی آدم‌کشی می‌کنند باشند که رهبر معظم انقلاب در رابطه با این سند ابراز نگرانی کردند.

خطیب جمعه ابرکوه به حضور رهبر در نمایشگاه کتاب اشاره کرد و گفت: در کشور حال کتاب و فرهنگ خوب نیست. در حوزه انتشارات به محتوای کتاب توجه نمی‌شود. وزارت ارشاد باید نظارت بهتری بر موضوعات و عناوین و محتویات کتاب‌ها داشته باشد.

حسینی ادامه داد: این درد را باید کجای دل گذاشت که به گفته رئیس مجمع ناشران انقلاب، ناشری با صراحت می‌گوید که طی سی‌وچند سال فعالیت حتی یک بسم‌الله را اول کتاب‌های خود ننوشته و این‌ها را مسئولین می‌دانند. کسانی که گرایش ضد دین و انقلاب دارند، صاحب انتشارات بزرگ هستند و کسی دم نمی‌زند!

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه تأکید کرد: تساهل و تسامح سیاست‌گذاران خصوصاً در بخش فرهنگی موجب شده تا عده‌ای خودباختگی فرهنگی خود را کاملاً عریان نشان داده و زعمای حکومتی هم تماشاچی هستند گویا زوال غیرت دینی و انقلابی در دستور کار است!

وی اضافه کرد: سرنخ همه دسیسه‌ها در کشور ما در دست ام‌الفساد غرب، آمریکا و لابی صهیونیستی است که توانسته به‌ویژه در فضای مجازی نقش تخریبی و ویرانگری در فکر و فرهنگ جامعه داشته باشد. کار آمریکا به‌جایی رسیده که به حکومت‌های قرون‌وسطایی مثل وهابیون عربستان دل‌خوش کرده است.

امام‌جمعه ابرکوه تصریح کرد: جنایت خبیثانه آل سعود در کشتار و شهادت دسته‌جمعی گروهی از حق‌طلبان با مصونیت آمریکا صورت گرفت. چنانچه فاجعه نابودی مردم یمن توسط این روسیاهان خون‌آشام نیز با حمایت آمریکا است و اگر این فجایع درجایی دیگر رخ می‌داد چه می‌کردند؟ این همان حکومت جنگل است که آمریکا در جهان دارد.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.