02 خرداد 1398 ساعت 07:31
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

آموزش‌ و پرورش، جایگاه ویژه ای دارد

 آموزش‌ و پرورش، جایگاه ویژه ای دارد
 یزد - ایرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: آموزش‌ و پرورش به خاطر، جایگاه و حساسیتی که در رشد و تولید علم دارد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است .
به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی، عصر روز چهارشنبه در آخرین روز از هفته معلم ( 12 الی 18 اردیبهشت) در دیدار مدیر و جمعی از مسئولان آموزش‌ و پرورش ابرکوه افزود: معلمان و قشرهای فرهنگی چون با تعهد هستند ، علاقه‌مند به ارتقاء علمی آیندگان کشور می باشند.
وی با گرامیداشت یاد خاطره امام (ره) و شهید مطهری و شهدای فرهنگی اظهار داشت : معلمی شغل انبیا است و این رسالت عظیم ، وظیفه آنها را در تعلیم و تربیت نسل جوان دو چندان کرده است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه ادامه داد: تشویق و ترغیب مربیان برتر و موفق و وظیفه‌شناس در ارتقاء مسائل مهم آموزشی و پرورشی همچنان در دستور کار آموزش ‌و پرورش باشد.
حسینی بیان کرد: تشویق و ترغیب ها باعث شود تا مسئولیت پذیران در بخش‌های تعلیم و تربیت احساس دلگرمی بیشتر کنند .
مدیر آموزش ‌و پرورش ابرکوه هم گفت: مدارس برای ارتقاء مسائل دینی و فرهنگی از ائمه جمعه و جماعت و مبلغان استفاده می کنند.
محمد علی کریمی همچنین افزود: در هفته معلم 100برنامه فرهنگی ، هنری ، علمی و آموزشی در سطح مدارس و این اداره با شرکت فرهنگیان و مسئولان برگزار شد.


دبیر شورای آموزش ‌و پرورش ابرکوه به برخی فعالیت‌های فرهنگی ، هنری و علمی دانش آموزان اشاره و افزود: در سال تحصیلی 98-97، 160 نفر از دانش آموزان شهرستان در رشته‌های فرهنگی و هنری رتبه‌های برتر کشوری و استانی کسب کردند.
وی بیان کرد : 24 نفر از دانش آموزان هم در مسابقات علمی ، آموزشی رتبه برتر استانی را به دست آوردند.
دبیر شورای آموزش‌ و پرورش ابرکوه با قدردانی از مشارکت خیران مدرسه‌ساز و مدرسه یار خاطرنشان کرد: خیران در سال تحصیلی جاری برای ساخت و همچنین مدرسه یاری 35میلیارد ریال کمک کردند.
در سال تحصیلی 98- 97، 9 هزار و 800 نفر دانش‌آموز ابرکوهی در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در 107 مدرسه مشغول تحصیل هستند.

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.