03 ارديبهشت 1398 ساعت 05:57
 
 

اوقات شرعی

 
 


اخبار

دیدار با خانواده شهیدان آدمی

  آیه الله ناصری به همراه استاندار و جمعی از مسئولین با خانواده شهیدان آدمی دیدار کرده و از مادر این شهدا دلجویی کردند.  تکریم و تعظیم شهیدان، تلاشی مقدس است در برافراشتن پرچم‌های سرخ استقلال و آزادی بشریت، از یوغ ذلت و اسارت و گام بلندی است در راستای احیای ارزش‌های مکتب توحید و عدالت؛ زیرا که، «شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست» و هر شهید، مشعلی است که در بلندای عزت و سرافرازی یک ملت، جاودانه می‌درخشد.

آیه الله ناصری امام جمعه یزد، محمدرضا فلاح زاده استاندار و حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با خانواده شهیدان آدمی بویژه مادر این شهیدان دیدار کردند.در این دیدار، مادر شهیدان آدمی از حضور مسئولان استان، تشکر و قدردانی کرد.

  خانواده شهید آدمی سه فرزند خود به نام های علی اکبر، محمد و حسین آدمی را در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده اند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.