02 خرداد 1398 ساعت 06:46
 
 

اوقات شرعی

 
 


هدف آمریکا، از طراحی حادثه ۱۱ سپتامبر سلب امنیت از جهان اسلام بود

حجت الاسلام و المسلمین حسینی: هدف نهایی غرب از حادثه 11 سپتامبر، درگیر کردن کشورهای اسلامی و سلب امنیت از جهان اسلام و مداخله در کشورهای اسلامی است.
به گزارش ابرکوه آدینه و به نقل از سروابرکوه حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه، در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: فاصله میان این دو ولادت کریمه اهل بیت و امام رضا(ع)، را هفته کرامت نامیده اند، هفته کرامت فرصتی در جهت ارائه نگاهی عمیق تر به نعمت بی بدیلی صاحبان ولایت و تقویت ارتباط همه جانبه با آن حجج الهی است، آنانکه به نص کلام امام رضا (ع) در حدیث سلسله الذهب، ولایتشان شرط قبولی و ورود به حصن حصین توحید است.


حجت الاسلام و المسلمین حسینی بیان کرد: شادمانی کردن در میلاد ائمه هدی(ع) با فرهنگ دینی، یعنی نشاطی که با شان و منزلت انسانی و هنجارهای دینی مغایرت نداشته باشد. از منظر دین، جشن و شادی هرگز به معنای اختلاط نامحرمان و رقص در انظار عموم و مصرف مشروبات الکلی و دست زدن ها و موسیقی های مناسب با مجالس لهو و لعب نیست لذا باید در جشن های متداول عروسی ها همه به این مهم توجه کنند و از برنامه لهو و لعب و نیز ایجاد مزاحمت های صوتی و خیابانی بپرهیزند.

حسینی گفت: مراسم های شادی را از چهار چوب قانون و دین خارج نکنید چون حرکت های ناهنجار منع قانونی هم دارد. لذا باز امسال هم از فرماندهی محترم نیروی انتظامی تقاضا دارم از ساعت ۱۱ به بعد جلو هرگونه حرکت های هنجار شکن را بگیرند.

 خطیب جمعه ابرکوه تاکید کرد: در خصوص رویای کاذبه آمریکا در حمله به سوریه باید عرض کنم که سوریه باتلاقی برای گرفتاری آمریکا و اسرائیل است، زیرا آنچه که قرار است با آتش افروزی در سوریه برسر اوباما بیاید کمتر از بلائی نیست که بر سر بوش در حکایت عراق آمد بلکه برایشان بسیار خطرناکتر و پر عارضه تر خواهد بود.

وی اظهار داشت: مشکل این است که آمریکائی ها شانس رئیس جمهوری ندارند زیرا هرکدام از دیگری سبک سر تر و بی تدبیر ترند و سیاست یک بام و دو هوایشان آنان را رسوا کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی تصریح کرد:  اگر واقعا از جنایت شیمیایی در سوریه بر آشفته اند چرا زمان جنگ ایران حاضر نشدند جنایات شیمیایی صدام را محکوم کنند؟ چرا برای موضوعی موهوم و ثابت نشده بلکه مطمئنا ثابت شده که ایادی تروریست خودشان عامل حمله شیمیایی بوده اند، حاضرند با توسل به رای کنگره، سازمان ملل را دور بزنند و تنها با حمایت شریکان دزد مثل عربستان و امارات و ترکیه بخواهند سوریه را تنبیه کنند؟

حسینی گفت: سر این تصمیم دیوانه وار این است که جنگ نیابتی تروریست ها نتوانست هدف آمریکا و اسرائیل را در نابودی جبهه مقاومت عملی کند، چاره کار را در حمله موشکی می بینید که این هم خیالی واهی است و سرانجامش را علیه خود خواهند دید.

وی یادآور شد: ۲۰ شهریور همزمان با یازده سپتامبر سالروز حمله از قبل طراحی شده دو هواپیمای مسافر بری به برج دوقلوی ۱۱۰ طبقه ای در نیو یورک و ساختمان پنتاگون و وزارت جنگ آمریکا است.

امام جمعه ابرکوه متذکر شد: آمریکا، غرب و اسرائیل، اساس تحول در میدان سیاست جهانی را با این سناریو آغاز کردند و آنرا دستاویزی برای تضعیف کشورهای اسلامی و جهان اسلام و بد نام کردن اسلام قرار دادند تا به طرح رویائی خاورمیانه بزرگ دست یابند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: هدف نهایی آنها از این اقدام، درگیر کردن کشورهای اسلامی و سلب امنیت از جهان اسلام، مداخله در کشورهای مختلف اسلامی و ایجاد پایگاه، دست یابی به سلطه و قدرت مطلقه بر منافع و منابع همه کشورهایی که سرشار از منابع طبیعی و ثروت زیر زمینی هستند و نهایتا اینکه خاورمیانه را حول محور منافع آمریکا و اسرائیل تعریف نمایند، وگرنه ۱۱ سپتامر چیزی جز بهانه برای اسلام ستیزی آمریکا و اسرئیل نیست و تمام این دسیسه های چند ساله و حلقات توطئه های به هم پیوسته مثلث آمریکا، غرب و اسرائیل علیه مسلمانان مراحل اجرائی این سناریو میباشد.

حسینی بیان کرد: این بد خواهان تلاش پیچیده ای کردند تا حزب ا… را خلع سلاح کنند وقتی موفق نشدند و دیدند که حزب ا… با مقاومت ۳۳ روزه تو دهنی محکمی به آنان زد الان محور مقاومت در سوریه را هدف قرار داده اند تا با حمله نظامی به زعم شیطانی خود خط مقاومت را در هم بکوبند، اما ملت سوریه با حمایت های معنوی ملت ایران در این حمله احتمالی آنان را قدرتمندانه منکوبشان خواهد کرد.

وی در پایان گفت: اقدام اتحادیه عرب در انتخاب بحرین به عنوان مقر دادگاه عربی حقوق بشر اقدامی مضحک است که در کشوری که حقوق بشر بصورتی گسترده و بی رحمانه نقض می گردد، اینها با هدف تبلیغاتی برای باز خرید وجهه از دست رفته رژیم آل خلیفه این چنین خیمه شب بازی می کنند.

 

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

 

شعار سال 1398

لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق_تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءالله این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد.

موضوع خطبه ها

موضوع خطبه :مواعظ ائمه معصومین(ع)

مدت خطبه ها:35دقیقه

 

 

گنجینه های فرهنگی

کانال پیام رسان نماز جمعه

با کلیک برتصویر زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی ، خطبه ها و تصاویر نمازگزاران…. بهره مند شوید.